Observator » Ştiri sociale » Primul weekend de vară. Sute de oameni au profitat de vremea frumoasă şi au ieşit la iarbă verde

Primul weekend de vară. Sute de oameni au profitat de vremea frumoasă şi au ieşit la iarbă verde

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.04.2016, 19:16 | Modificat la 22.07.2017, 21:55

E primul weekend de vară autentică! Peste 30 de grade au fost azi, aşa că românii au început antrenamentele pentru minivacanţa de Paşti şi 1 Mai. Au ieşit la iarbă verde, cu familia şi prietenii, şi au încins grătarele până spre seara.

E primul weekend de vară autentică! Peste 30 de grade au fost azi, aşa că românii au început antrenamentele pentru minivacanţa de Paşti şi 1 Mai. Au ieşit la iarbă verde, cu familia şi prietenii, şi au încins grătarele până spre seara.