Observator » Ştiri sociale » Romania a devenit tara mancatului pe fuga

Romania a devenit tara mancatului pe fuga

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 12.06.2011, 19:27 | Modificat la 17.07.2017, 12:45

Romania a devenit tara mancatului pe fuga. Aproape jumatate dintre cei care ies la masa, in oras, cumpara shaorma sau pizza, potrivit unui studiu. Bucurestenii sunt campioni la astfel de alegeri. In provincie, inca se maninca un pic mai sanatos.

Romania a devenit tara mancatului pe fuga. Aproape jumatate dintre cei care ies la masa, in oras, cumpara shaorma sau pizza, potrivit unui studiu. Bucurestenii sunt campioni la astfel de alegeri. In provincie, inca se maninca un pic mai sanatos.