Observator » Ştiri sociale » România îi condamnă! Reacţiile violatorilor întrec orice limită

România îi condamnă! Reacţiile violatorilor întrec orice limită

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.07.2015, 16:32 | Modificat la 22.07.2015, 16:33

Cei şapte care au înfierat România, după ce au violat cu sălbăticie o fată, sunt obligaţi să vină zilnic pe la poliţie. Dar sunt lăsaţi să plece, de fiecare dată. Sunt încă liberi. Gaşca de violatori ar fi încercat să cumpere tăcerea.

Cei şapte care au înfierat România, după ce au violat cu sălbăticie o fată, sunt obligaţi să vină zilnic pe la poliţie. Dar sunt lăsaţi să plece, de fiecare dată. Sunt încă liberi. Gaşca de violatori ar fi încercat să cumpere tăcerea.

Alături de Raluca e o ţară întreagă. Au trecut opt luni. Suferinţa a rămas. Reacţiile violatorilor, în această seară la Observator. De la ora 19, cu Anca Lungu.