Observator » Ştiri sociale » Românii ,campioni la consumat sare şi ţigări

Românii ,campioni la consumat sare şi ţigări

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 23.05.2014, 19:38 | Modificat la 26.03.2018, 16:25

Suntem campioni la consumat sare şi ţigări. Iar statul are legi prea slabe, care nu ne protejează, atunci când vine vorba de dietă sau fumat

Suntem campioni la consumat sare şi ţigări. Iar statul are legi prea slabe, care nu ne protejează, atunci când vine vorba de dietă sau fumat