Observator » Ştiri sociale » Romanii, prea saraci pentru vizita la medic

Romanii, prea saraci pentru vizita la medic

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.03.2012, 16:28 | Modificat la 06.08.2020, 16:15

Romanii sunt atat de saraci incat nu au bani sa mearga la medic. Anul trecut, aprope 80 la suta dintre romani nu au mers la doctor atunci cand au fost bolnavi din cauza faptului. ca nu si-au permis.

Romanii sunt atat de saraci incat nu au bani sa mearga la medic. Anul trecut, aprope 80 la suta dintre romani nu au mers la doctor atunci cand au fost bolnavi din cauza faptului. ca nu si-au permis.