Observator » Ştiri sociale » Românii sunt atraşi în continuare de maşinile second-hand

Românii sunt atraşi în continuare de maşinile second-hand

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.06.2016, 19:42 | Modificat la 15.11.2020, 11:15

Maşinile second-hand demarează în continuare mai bine ca programele statului. Românii nu se aruncă să îşi cumpere autoturisme noi, din cauza salariilor mici sau din teama de a-şi face credite la bancă.

Maşinile second-hand demarează în continuare mai bine ca programele statului. Românii nu se aruncă să îşi cumpere autoturisme noi, din cauza salariilor mici sau din teama de a-şi face credite la bancă.