Observator » Ştiri sociale » S-a sinucis din cauza restantelor

S-a sinucis din cauza restantelor

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.05.2011, 13:23 | Modificat la 20.06.2017, 23:00

La doar 22 de ani, un student din Cluj-Napoca si-a pus capat zilelor intr-un mod teribil. Tanarul s-a aruncat de la etajul noua al caminului in care statea de trei ani de zile, pentru ca avea multe restante. Câteva camere de supraveghere din camin l-au surprins pe baiat cu doar câteva clipe inainte de a face gestul fatal.

La doar 22 de ani, un student din Cluj-Napoca si-a pus capat zilelor intr-un mod teribil. Tanarul s-a aruncat de la etajul noua al caminului in care statea de trei ani de zile, pentru ca avea multe restante. Câteva camere de supraveghere din camin l-au surprins pe baiat cu doar câteva clipe inainte de a face gestul fatal.