Observator » Ştiri sociale » S-a sinucis pentru ca a ramas fara carnet de conducere

S-a sinucis pentru ca a ramas fara carnet de conducere

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.05.2010, 13:23 | Modificat la 03.02.2020, 22:55

Un subofiter din Tecuci s-a aruncat in fata trenului pentru ca a ramas fara permis de conducere. Cu o zi inainte, tanarul a fost prins beat la volan, iar politistii i-au luat carnetul. Nici familia si nici cunoscutii nu inteleg de si-a luat viata.

Un subofiter din Tecuci s-a aruncat in fata trenului pentru ca a ramas fara permis de conducere. Cu o zi inainte, tanarul a fost prins beat la volan, iar politistii i-au luat carnetul. Nici familia si nici cunoscutii nu inteleg de si-a luat viata.