Observator » Ştiri sociale » Şase fraţi au trăit în întuneric, în satul Lumina, dar de azi au o nouă viaţă

Şase fraţi au trăit în întuneric, în satul Lumina, dar de azi au o nouă viaţă

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.02.2015, 19:05 | Modificat la 13.02.2015, 19:29

Au fost salvaţi de autorităţi, după ce fratele lor mai mic a şocat o ţară întreagă

Şase fraţi au trăit în întuneric, în satul Lumina, dar de azi au o nouă viaţă. Au fost salvaţi de autorităţi, după ce fratele lor mai mic a şocat o ţară întreagă

Amer a ajuns la spital în pragul morţii, flămând şi cu o rană gravă pe obraz. O soartă pe care ar fi avut-o şi fraţii lui, care trăiau într-o cameră ridicată din chirpici. Mama lor s-a despărţit în lacrimi de ei.

Doar doi copii i-au mai rămas acasă, din cei 9 pe care i-a adus pe lume.

Articolul continuă după reclamă