Observator » Ştiri sociale » S-au intalnit cu ursul

S-au intalnit cu ursul

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 12.05.2010, 07:42 | Modificat la 08.01.2019, 15:00

Au cautat aventura si au gasit mai mult decat le trebuia. Doi tineri din Brasov au dat nas in nas cu ursul, in timp ce se plimbau prin padure.

Au cautat aventura si au gasit mai mult decat le trebuia. Doi tineri din Brasov au dat nas in nas cu ursul, in timp ce se plimbau prin padure.