Observator » Ştiri sociale » Seful organizatiei de tineret PDL Buhusi a murit dupa o injectie la spital

Seful organizatiei de tineret PDL Buhusi a murit dupa o injectie la spital

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 04.05.2011, 06:06 | Modificat la 02.03.2017, 20:40

Seful organizatiei de tineret PDL din Buhusi, a murit ieri la cateva minute dupa ce a plecat de la camera de garda. Radu Coriolan Marginean a fost dus la spital de doua prietene, e se facuse rau. Medicii l-au consultat si i-au facut doua injectii. Tanarul a plecat apoi, cu o reteta, dar cand a ajuns acasa s-a stins.

Seful organizatiei de tineret PDL din Buhusi, a murit ieri la cateva minute dupa ce a plecat de la camera de garda. Radu Coriolan Marginean a fost dus la spital de doua prietene, e se facuse rau. Medicii l-au consultat si i-au facut doua injectii. Tanarul a plecat apoi, cu o reteta, dar cand a ajuns acasa s-a stins.