Observator » Ştiri sociale » Seful Vamii Stamora-Moravita, Milan Gubic, s-a predat

Seful Vamii Stamora-Moravita, Milan Gubic, s-a predat

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 23.02.2011, 13:22 | Modificat la 18.12.2019, 08:35

Milan Gubic, personaj cheie in dosarul vamilor, s-a predat, in aceasta dimineata, autoritatilor din Bucuresti. Fostul sef de tura din vama Stamora Moravita era dat in urmarire generala dupa ce, pe 8 februarie, cand au avut loc descinderile la frontiera de vest, disparuse de acasa.

Milan Gubic, personaj cheie in dosarul vamilor, s-a predat, in aceasta dimineata, autoritatilor din Bucuresti. Fostul sef de tura din vama Stamora Moravita era dat in urmarire generala dupa ce, pe 8 februarie, cand au avut loc descinderile la frontiera de vest, disparuse de acasa.