Observator » Ştiri sociale » Si-a scris mesajul de adio pe Facebook, apoi s-a sinucis

Si-a scris mesajul de adio pe Facebook, apoi s-a sinucis

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.06.2010, 19:32 | Modificat la 09.07.2019, 15:00

Si-a folosit siteul pentru a-si anunta moartea. Si-a anuntat prietenii pe un site de socializare ca se va omori. S-a urcat apoi pe un blog din Alba si s-a aruncat.

Si-a folosit siteul pentru a-si anunta moartea. Si-a anuntat prietenii pe un site de socializare ca se va omori. S-a urcat apoi pe un blog din Alba si s-a aruncat.