Observator » Ştiri sociale » Sinucidere la Craiova

Sinucidere la Craiova

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.10.2011, 09:42 | Modificat la 22.12.2017, 06:05

Sinucidere inexplicabila chiar in fabrica Ford de la Craiova. Un sef de sectie si-a luat viata la doi pasi de colegii lui. In zadar au incercat medicii sa-l resusciteze, barbatul pierduse prea mult sange. Nu avea probleme la serviciu, spun colegii si subalternii victimei. Cel mai probabil necazul venea din viata de familie.

Sinucidere inexplicabila chiar in fabrica Ford de la Craiova. Un sef de sectie si-a luat viata la doi pasi de colegii lui. In zadar au incercat medicii sa-l resusciteze, barbatul pierduse prea mult sange. Nu avea probleme la serviciu, spun colegii si subalternii victimei. Cel mai probabil necazul venea din viata de familie.