Observator » Ştiri sociale » Soţii Bodnariu şi-au auzit fetele după două luni

Soţii Bodnariu şi-au auzit fetele după două luni

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.01.2016, 19:14 | Modificat la 20.01.2016, 19:37

Familia Bodnariu şi-a găsit un scurt moment de fericire. După două luni în care n-au ştiut ce fac fetele lor, părinţii au fost lăsaţi să le audă

Familia Bodnariu şi-a găsit un scurt moment de fericire. După două luni în care n-au ştiut ce fac fetele lor, părinţii au fost lăsaţi să le audă

Supravegheaţi şi fără garanţia că întâlnirea s-ar putea repeta. Şi fetele şi băieţii spun că vor acasă, iar mama şi tata învaţă să-i ţină în braţe pe cei mici fără să plângă.

Ana Moraru şi Dragoş Stoian i-au întâlnit pe soţii Bodnariu în casa lor şi a copiilor, imediat după ce şi-au auzit fetele. Şi au înregistrat primele mărturii emoţionante în Norvegia.

Articolul continuă după reclamă