Observator » Ştiri sociale » SPECIAL! Unele legume sunt mai bune preparate

SPECIAL! Unele legume sunt mai bune preparate

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 27.09.2016, 20:11 | Modificat la 08.05.2017, 15:05

Chiar dacă foarte multă lume crede că nu putem beneficia de avantajele legumelor decât dacă le mâncăm proaspete, iată că situaţia nu stă chiar aşa. În special dacă legumele nu sunt chiar foarte-foarte coapte.

Chiar dacă foarte multă lume crede că nu putem beneficia de avantajele legumelor decât dacă le mâncăm proaspete, iată că situaţia nu stă chiar aşa. În special dacă legumele nu sunt chiar foarte-foarte coapte.