Observator » Ştiri sociale » Strandurile s-au umplut si in acest weekend

Strandurile s-au umplut si in acest weekend

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 26.08.2012, 19:28 | Modificat la 15.07.2018, 16:40

Lumea a iesit, ori sa profite din plin de soare, ori sa combata, cumva, caldura insuportabila de afara. Cei mici, au luat cu asalt toboganele cu apa. E drept. Nu se vor mai putea bucura de ele pana anul viitor.

Lumea a iesit, ori sa profite din plin de soare, ori sa combata, cumva, caldura insuportabila de afara. Cei mici, au luat cu asalt toboganele cu apa. E drept. Nu se vor mai putea bucura de ele pana anul viitor.