Observator » Ştiri sociale » Tantarii au invadat Capitala

Tantarii au invadat Capitala

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.07.2012, 19:55 | Modificat la 13.07.2018, 15:50

Sa vina elicopterele! Nu mai e de glumit cu invazia tantarilor din Bucuresti asa ca, dupa asaltul la sol, autoritatile au pornit din aer atacul impotriva insectelor. Au incarcat mii de litri de insecticid si s-au ridicat deasupra parcurilor. Zeci de oameni au ajuns la spital in ultima vreme din cauza intepaturilor. Cei mai afectati sunt copiii.

Sa vina elicopterele! Nu mai e de glumit cu invazia tantarilor din Bucuresti asa ca, dupa asaltul la sol, autoritatile au pornit din aer atacul impotriva insectelor. Au incarcat mii de litri de insecticid si s-au ridicat deasupra parcurilor. Zeci de oameni au ajuns la spital in ultima vreme din cauza intepaturilor. Cei mai afectati sunt copiii.