Observator » Ştiri sociale » Timisoara: Un barbat a fost prins transportand peste 300 de litri de alcool cu o ambulanta

Timisoara: Un barbat a fost prins transportand peste 300 de litri de alcool cu o ambulanta

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 12.08.2012, 16:27 | Modificat la 08.04.2019, 19:35

Un barbat din Timisoara a gasit o modalitate cu adevarat inedita de a transporta ilegal, peste 300 de litri de alcool. Omul a pus sticlele intr-o ambulanta improvizata, dar a fost prins inainte sa ajunga la destinatie.

Un barbat din Timisoara a gasit o modalitate cu adevarat inedita de a transporta ilegal, peste 300 de litri de alcool. Omul a pus sticlele intr-o ambulanta improvizata, dar a fost prins inainte sa ajunga la destinatie.