Observator » Ştiri sociale » Tips&Trips. Unde este cel mai bine să stăm în avion

Tips&Trips. Unde este cel mai bine să stăm în avion

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 15.09.2018, 13:25 | Modificat la 15.09.2018, 13:27

 Vreau să stau pe locul de la geam ca să mă admir peisajul. Sau prefer să stau la culoar tocmai ca să mă pot ridica de câte ori doresc, fără să deranjez tot rândul. Două argumente care stau în picioare atunci când vine vorba de alegerea locului în avion. Altele le aflăm chiar acum de la Mihai Jurca.

 Vreau să stau pe locul de la geam ca să mă admir peisajul. Sau prefer să stau la culoar tocmai ca să mă pot ridica de câte ori doresc, fără să deranjez tot rândul. Două argumente care stau în picioare atunci când vine vorba de alegerea locului în avion. Altele le aflăm chiar acum de la Mihai Jurca.