Observator » Ştiri sociale » Tragedie la malul Mării Negre!

Tragedie la malul Mării Negre!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 30.07.2014, 13:08 | Modificat la 30.07.2014, 13:13

Un bucureştean şi fetiţa sa în vârstă de cinci ani, aflaţi la Mamaia, s-au înecat, miercuri dimineaţă, în apele Mării Negre, salvamarii reuşind să aducă la mal trupul bărbatului, în timp ce corpul copilei nu a fost încă găsit.

Un bucureştean şi fetiţa sa în vârstă de cinci ani, aflaţi la Mamaia, s-au înecat, miercuri dimineaţă, în apele Mării Negre, salvamarii reuşind să aducă la mal trupul bărbatului, în timp ce corpul copilei nu a fost încă găsit. 

Cei doi au ajuns în larg cu ajutorul unei bărcuțe gonflabile. La ceva timp după ce aceștia au ieșit în larg, mama fetiței a intrat în panică și a anunțat salvamarii. Aceștia s-au întors după mai multe căutări cu trupul bărbatului fără viață, în vree=me ce fetița a fost de negăsit