Observator » Ştiri sociale » Un bărbat a plonjat de spaimă în Dâmbovița

Un bărbat a plonjat de spaimă în Dâmbovița

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.08.2014, 08:34 | Modificat la 09.08.2014, 09:01

A scăpat ca prin minune dintr-un accident provocat de un şofer care a uitat să dea prioritate, dar era să-şi piardă viaţa în apele dâmboviţei, câteva clipe mai târziu, din cauza spaimei trăite

A scăpat ca prin minune dintr-un accident provocat de un şofer care a uitat să dea prioritate, dar era să-şi piardă viaţa în apele Dâmboviţei, câteva clipe mai târziu, din cauza spaimei trăite.

Nenorocirea s-a întâmplat în doar câteva secunde.Şocul a fost atât de puternic pentru şoferul nevinovat, încât imediat după impact acesta a apăsat puternic pe acceleraţie şi a căzut în albia râului Dâmboviţa.

Şoferul şi pasagerul din dreapta sa au rămas blocaţi în maşină. Pompierii i-au ajutat să coboare. 

Articolul continuă după reclamă