Observator » Ştiri sociale » Un jandarm a fugit din sediul Jandarmeriei Romane cu arma din dotare

Un jandarm a fugit din sediul Jandarmeriei Romane cu arma din dotare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.02.2011, 16:47 | Modificat la 22.07.2020, 09:35

Un jandarm a fugit in aceasta dimineata de la sediul Jandarmeriei Romane cu tot cu arma din dotare. Superiorii l-au cautat peste tot, chiar si acasa, dar omul parca a intrat in pamant.

Un jandarm a fugit in aceasta dimineata de la sediul Jandarmeriei Romane cu tot cu arma din dotare. Superiorii l-au cautat peste tot, chiar si acasa, dar omul parca a intrat in pamant.