Observator » Ştiri sociale » Un poliţist a murit în sediul Poliţiei Transporturi din Cernavodă

Un poliţist a murit în sediul Poliţiei Transporturi din Cernavodă

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.10.2016, 19:14 | Modificat la 20.03.2017, 21:30

Un poliţist a murit în sediul Poliţiei Transporturi din Cernavodă. S-a sinucis, spun colegii lui. S-a împuşcat cu arma din dotare şi, preţ de câteva ore, nimeni nu a ştiut de incident. Un coleg l-a găsit dimineaţă, când Daniel nu mai putea fi ajutat.

Un poliţist a murit în sediul Poliţiei Transporturi din Cernavodă. S-a sinucis, spun colegii lui. S-a împuşcat cu arma din dotare şi, preţ de câteva ore, nimeni nu a ştiut de incident. Un coleg l-a găsit dimineaţă, când Daniel nu mai putea fi ajutat.