Observator » Ştiri sociale » Un poliţist de frontieră şi-a lăsat prietenul să moară, după un accident rutier

Un poliţist de frontieră şi-a lăsat prietenul să moară, după un accident rutier

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.02.2016, 19:19 | Modificat la 19.12.2016, 03:45

Un poliţist de frontieră şi-a lăsat prietenul să moară, după ce l-a răsturnat cu maşina de mai multe ori, pe un câmp din Caraş Severin. Conducea beat şi cu viteză şi a ieşit în decor.

Un poliţist de frontieră şi-a lăsat prietenul să moară, după ce l-a răsturnat cu maşina de mai multe ori, pe un câmp din Caraş Severin. Conducea beat şi cu viteză şi a ieşit în decor.