Observator » Ştiri sociale » Un roman a castigat la CEDO 10.000 de euro de la statul roman ‎

Un roman a castigat la CEDO 10.000 de euro de la statul roman ‎

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 04.10.2011, 13:28 | Modificat la 11.05.2019, 16:55

10.000 de euro va plati statul roman unui barbat din judetul Neamt care a sesizat CEDO acuzand ca a fost abuzat de politisti. Unii dintre localnici spun insa ca omul este scandalagiu si betiv si ca nu merita acesti bani.

10.000 de euro va plati statul roman unui barbat din judetul Neamt care a sesizat CEDO acuzand ca a fost abuzat de politisti. Unii dintre localnici spun insa ca omul este scandalagiu si betiv si ca nu merita acesti bani.