Observator » Ştiri sociale » Un român şi-a câştigat la CEDO dreptul de a avea curent electric

Un român şi-a câştigat la CEDO dreptul de a avea curent electric

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 05.06.2018, 13:31 | Modificat la 05.06.2018, 15:02

Un român şi-a câştigat la CEDO dreptul de a avea curent electric! Gălăţeanul s-a plâns la Strasbourg, după ce compania de energie electrică i-a cerut o sumă exorbitantă ca să-i racordeze locuinţa.

Un român şi-a câştigat la CEDO dreptul de a avea curent electric! Gălăţeanul s-a plâns la Strasbourg, după ce compania de energie electrică i-a cerut o sumă exorbitantă ca să-i racordeze locuinţa.