Observator » Ştiri sociale » Un spectacol plin de culoare a avut loc pe străzile din Alba Iulia. Zeci de fete frumoase foc au pedalat în fuste şi ii

Un spectacol plin de culoare a avut loc pe străzile din Alba Iulia. Zeci de fete frumoase foc au pedalat în fuste şi ii

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.08.2016, 19:33 | Modificat la 28.03.2017, 21:00

În fuste şi ii tradiţionale, zeci de doamne şi domnişoare au pedalat în Alba Iulia. Unele au avut şi tocuri, dar asta nu le-a încurcat deloc. Doamnele nu au putut să se abţină. S-au aranjat pe ele, dar. şi-au dichisit şi bicicletele.

În fuste şi ii tradiţionale, zeci de doamne şi domnişoare au pedalat în Alba Iulia. Unele au avut şi tocuri, dar asta nu le-a încurcat deloc. Doamnele nu au putut să se abţină. S-au aranjat pe ele, dar. şi-au dichisit şi bicicletele.