Observator » Ştiri sociale » Un tânăr din Ploiești a răsturnat o ambulanță în misiune

Un tânăr din Ploiești a răsturnat o ambulanță în misiune

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 26.07.2016, 19:18 | Modificat la 07.06.2017, 15:55

Mihai Viteză a răsturnat ambulanţa. Nu e o glumă. Aşa se recomandă, pe Facebook, tânărul de 19 ani din Ploieşti care a intrat cu viteză în intersecţie fără să audă salvarea în misiune. Are permis de doar câteva luni. Şi a rănit deja cinci oameni.

Mihai Viteză a răsturnat ambulanţa. Nu e o glumă. Aşa se recomandă, pe Facebook, tânărul de 19 ani din Ploieşti care a intrat cu viteză în intersecţie fără să audă salvarea în misiune. Are permis de doar câteva luni. Şi a rănit deja cinci oameni.