Observator » Ştiri sociale » Ursul, din nou la Cabana Postăvaru. A reuşit să plece cu o pungă cu zahăr şi o cutie de bomboane

Ursul, din nou la Cabana Postăvaru. A reuşit să plece cu o pungă cu zahăr şi o cutie de bomboane

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.11.2017, 09:05 | Modificat la 11.11.2017, 10:23

Sălbăticiunile pădurii se plimbă în voie, în timp ce autorităţile propun măsuri inedite pentru a-i ţine pe urşi cât mai departe de zonele locuite.

Sălbăticiunile pădurii se plimbă, în continuare, în voie, în timp ce autorităţile propun măsuri inedite pentru a-i ţine pe urşi cât mai departe de zonele locuite.

Aseară, Moş Martin a dat, din nou, buzna la Cabana Postăvaru, de unde a reuşit să plece cu o pungă cu zahăr şi o cutie de bomboane.