Observator » Ştiri sociale » Victimele atacului de la coafor au iesit din spital

Victimele atacului de la coafor au iesit din spital

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.03.2012, 19:11 | Modificat la 18.06.2017, 12:15

Viata nu va mai fi la fel pentru niciunul dintre oamenii care se aflau in salonul groazei. Iar pentru cei raniti va fi un calvar. Una dintre victimele atacului a iesit astazi din spital - ceilalti pacienti mai au inca nevoie de ingrijiri medicale. Dar greul de abia acum incepe, spun psihologii. Trebuie consiliati pentru ca spaima prin care au trecut sa nu-i marcheze, pe viata.

Viata nu va mai fi la fel pentru niciunul dintre oamenii care se aflau in salonul groazei. Iar pentru cei raniti va fi un calvar. Una dintre victimele atacului a iesit astazi din spital - ceilalti pacienti mai au inca nevoie de ingrijiri medicale. Dar greul de abia acum incepe, spun psihologii. Trebuie consiliati pentru ca spaima prin care au trecut sa nu-i marcheze, pe viata.