Observator » Ştiri sociale » Vreme însorită pe litoral, numai bună pentru o plimbare

Vreme însorită pe litoral, numai bună pentru o plimbare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.03.2019, 17:59 | Modificat la 22.03.2019, 19:03

Soarele încălzeşte litoralul weekendul acesta. Cei care vor să simtă briza mării pot da o fugă pe faleza din Constanţa, unde oamenii au ieşit deja la plimbare.

Soarele încălzeşte litoralul weekendul acesta. Cei care vor să simtă briza mării pot da o fugă pe faleza din Constanţa, unde oamenii au ieşit deja la plimbare.

Cei care se pregătesc de mers pe litoral, se tem că circulaţia va fi aglomerată. În schimb, afaceriştii locali îşi freacă mâinile cu bucurie, urmând să aibă un weekend extrem de productiv pentru această perioadă a anului.