Observator » Ştiri sociale » Weekend aglomerat la munte

Weekend aglomerat la munte

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.07.2014, 09:16 | Modificat la 06.07.2014, 09:36

Vara care a început abia acum i-a convins pe mii de turişti să caute răcoarea. Cei mai mulţi au ales drumeţiile la munte. La telecabina din Buşteni oamenii au aşteptat la cozi zeci de minute

Vara care a început abia acum i-a convins pe mii de turişti să caute răcoarea. Cei mai mulţi au ales drumeţiile la munte. La telecabina din Buşteni oamenii au aşteptat la cozi zeci de minute

Cine a vrut să alunge stresul cu o drumeţie pe Platoul Bucegilor, n-a reuşit din prima, ci după o aşteptare de zeci de minute. În Băile Felix, nu drumeţiile, ci bălăcelile i-au relaxat pe turişti. Cei mai înfirbânţaţi s-au răcorit, însă, la un concurs de băut bere.