Observator » Sport » Bataie pentru autografe la Pitesti

Bataie pentru autografe la Pitesti

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.09.2011, 20:02 | Modificat la 13.06.2019, 11:45

S-a calcat lumea in picioare la Pitesti, ca sa ia autograf de la Hagi, Nadia si Ilie Nastase. Fostul tenismen se bucura ca il iubesc copiii. Dar spune in gluma ca ar fi preferat sa fie iubit de copile

S-a calcat lumea in picioare la Pitesti, ca sa ia autograf de la Hagi, Nadia si Ilie Nastase. Fostul tenismen se bucura ca il iubesc copiii. Dar spune in gluma ca ar fi preferat sa fie iubit de copile