Observator » Sport » Dan Peterscu:"Mi-e dor de jucatori!"

Dan Peterscu:"Mi-e dor de jucatori!"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.01.2010, 21:23 | Modificat la 20.06.2018, 20:20

"Mi-e dor de jucatori!", spune Dan Petrescu la nici o luna dupa plecarea de la Urziceni. "Bursucul" nu vrea sa-si viziteze lupii, care sunt in cantonament tot in Turcia. Vrea ca jucatorii sa fie cei care-l cauta.

"Mi-e dor de jucatori!", spune Dan Petrescu la nici o luna dupa plecarea de la Urziceni. "Bursucul" nu vrea sa-si viziteze lupii, care sunt in cantonament tot in Turcia. Vrea ca jucatorii sa fie cei care-l cauta.