Observator » Sport » Dinamo joaca la GSP TV

Dinamo joaca la GSP TV

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.07.2011, 19:59 | Modificat la 18.06.2018, 11:55

Pentru ca au terenul suspendat, dinamovistii au ales terenul Astrei Ploiesti pentru a debuta in noua editie a campionatului

Pentru ca au terenul suspendat, dinamovistii au ales terenul Astrei Ploiesti pentru a debuta in noua editie a campionatului