Observator » Sport » Dinamovistii vechi si noi le-au dat cadouri micutilor

Dinamovistii vechi si noi le-au dat cadouri micutilor

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.12.2011, 20:10 | Modificat la 14.07.2018, 11:50

Mosu' vine in alb si rosu! Iar dinamovistii vechi si noi le-au dat cadouri micutilor de la centrul de copii si juniori! Si i-au cerut si ei ceva lui Mos Craciun! Transferuri si titlul de campion! Doar gandul la Steaua le-a stricat cheful de distractie!

Mosu' vine in alb si rosu! Iar dinamovistii vechi si noi le-au dat cadouri micutilor de la centrul de copii si juniori! Si i-au cerut si ei ceva lui Mos Craciun! Transferuri si titlul de campion! Doar gandul la Steaua le-a stricat cheful de distractie!