Observator » Sport » Doi ex-stelisti la Dinamo?

Doi ex-stelisti la Dinamo?

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.06.2010, 20:09 | Modificat la 13.06.2018, 11:55

Fostii stelisti, Arman si Artiom Karamyan, ar putea ajunge la Dinamo. Cei doi sunt liberi de contract si isi fac reclama.

Fostii stelisti, Arman si Artiom Karamyan, ar putea ajunge la Dinamo. Cei doi sunt liberi de contract si isi fac reclama.