Dorinel Munteanu si-a luat pusca si a plecat la vanatoare prin munti
Dorinel Munteanu vaneaza potul cel mare. Viseaza sa antreneze intr-o zi o echipa din Bundesliga. Pana s-ajunga in Germania, Dorinel si-a luat pusca si a plecat la vanatoare prin munti. Cititi prin ce aventuri a trecut Dorinel la vanatoare astazi, in prima editie a Gazetei Sporturilor din acest an.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Dorinel Munteanu vaneaza potul cel mare. Viseaza sa antreneze intr-o zi o echipa din Bundesliga. Pana s-ajunga in Germania, Dorinel si-a luat pusca si a plecat la vanatoare prin munti. Cititi prin ce aventuri a trecut Dorinel la vanatoare astazi, in prima editie a Gazetei Sporturilor din acest an.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰