Observator » Sport » Dragomir despre Sandu: "Este very strong"

Dragomir despre Sandu: "Este very strong"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.12.2011, 20:18 | Modificat la 14.07.2018, 11:30

Nasu' Sandu si cu nea Mitica de la Liga sunt. very strong! O spune chiar presedintele Ligii, care se pregateste deja si pentru dansurile de Revelion. "Pot sa iau si o hora inainte", se lauda Dragomir.

Nasu' Sandu si cu nea Mitica de la Liga sunt. very strong! O spune chiar presedintele Ligii, care se pregateste deja si pentru dansurile de Revelion. "Pot sa iau si o hora inainte", se lauda Dragomir.