Observator » Sport » Dragomir: "Gigi Becali e mai tare decat mine!"

Dragomir: "Gigi Becali e mai tare decat mine!"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 31.12.2011, 20:09 | Modificat la 14.02.2018, 21:55

Dragomir vrea sa intre impacat in noul an! Isi lauda cel mai mare dusman din 2011. "Gigi Becali e mai tare decat mine!" zice seful Ligii despre omul care a incercat tot anul sa-l dea jos.

Dragomir vrea sa intre impacat in noul an! Isi lauda cel mai mare dusman din 2011. "Gigi Becali e mai tare decat mine!" zice seful Ligii despre omul care a incercat tot anul sa-l dea jos.