Observator » Sport » Dragomir vrea sa amane campionatul

Dragomir vrea sa amane campionatul

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.02.2012, 20:07 | Modificat la 14.07.2018, 13:15

Seful Ligii, Dragomir, s-a speriat de prognoza meteo si va propune comitetului executiv sa amane inceperea campionatului cu o saptamana! Varianta le-ar surade cluburilor! Borcea de la Dinamo vrea ca prima etapa pe 2012 sa se joace pe 15 martie!

Seful Ligii, Dragomir, s-a speriat de prognoza meteo si va propune comitetului executiv sa amane inceperea campionatului cu o saptamana! Varianta le-ar surade cluburilor! Borcea de la Dinamo vrea ca prima etapa pe 2012 sa se joace pe 15 martie!