Observator » Sport » Fratii Diaz fac legea in octogon

Fratii Diaz fac legea in octogon

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.12.2012, 07:47 | Modificat la 29.01.2017, 00:40

Baiatul rau, Nate Diaz, a fost dus la sala de antrenament de fratele sau mai mare Nick. Acum vrea sa-i ia centura UFC, la categoria usoara, lui Benson Henderson, in gala de la Seattle, care va fi, in direct, la GSPTV, duminica dimineata, de la ora trei, si in reluare seara, de la 20.

Baiatul rau, Nate Diaz, a fost dus la sala de antrenament de fratele sau mai mare Nick. Acum vrea sa-i ia centura UFC, la categoria usoara, lui Benson Henderson, in gala de la Seattle, care va fi, in direct, la GSPTV, duminica dimineata, de la ora trei, si in reluare seara, de la 20.