Observator » Sport » Galamaz: "Nu stiu daca avea box pe mana"

Galamaz: "Nu stiu daca avea box pe mana"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.11.2011, 20:04 | Modificat la 07.07.2018, 12:25

George Galamaz a vorbit pentru prima data de cand a luat un pumn in cap. "Nu stiu daca avea box pe mana", spune stelistul, care a acceptat scuzele parintilor huliganului. "Ii spun suporter, pentru ca mama m-a rugat sa nu-l jignesc", explica Galamaz.

George Galamaz a vorbit pentru prima data de cand a luat un pumn in cap. "Nu stiu daca avea box pe mana", spune stelistul, care a acceptat scuzele parintilor huliganului. "Ii spun suporter, pentru ca mama m-a rugat sa nu-l jignesc", explica Galamaz.