Observator » Sport » Gigi Becali se pune bine cu arbitrul Marius Avram

Gigi Becali se pune bine cu arbitrul Marius Avram

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.11.2011, 20:02 | Modificat la 16.04.2017, 13:30

Gigi Becali se pune bine cu inamicul public numarul 1 pentru Dinamo! Patronul spune ca are incredere maxima in Marius Avram, centralul de la Ceahlaul - Steaua, chiar daca tatal lui este in continuare in arest. "Eu l-am admirat mereu pe Marius", pune Becali.

Gigi Becali se pune bine cu inamicul public numarul 1 pentru Dinamo! Patronul spune ca are incredere maxima in Marius Avram, centralul de la Ceahlaul - Steaua, chiar daca tatal lui este in continuare in arest. "Eu l-am admirat mereu pe Marius", pune Becali.