Observator » Sport » Jucatorii Craiovei se gandesc cu groaza la Liga a II-a

Jucatorii Craiovei se gandesc cu groaza la Liga a II-a

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.04.2011, 08:27 | Modificat la 10.05.2017, 18:35

Jucatorii Craiovei se gandesc cu groaza la Liga a II-a. "Ar fi o nenorocire sa retrogradam", spune Mititelu.

Jucatorii Craiovei se gandesc cu groaza la Liga a II-a. "Ar fi o nenorocire sa retrogradam", spune Mititelu.