Jucatorii Craiovei se gandesc cu groaza la Liga a II-a
Jucatorii Craiovei se gandesc cu groaza la Liga a II-a. "Ar fi o nenorocire sa retrogradam", spune Mititelu.
Jucatorii Craiovei se gandesc cu groaza la Liga a II-a. "Ar fi o nenorocire sa retrogradam", spune Mititelu.
