Observator » Sport » Nationala lui Piturca si Steaua s-au intersectat in aeroport

Nationala lui Piturca si Steaua s-au intersectat in aeroport

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 28.01.2013, 07:47 | Modificat la 27.07.2020, 15:00

Steaua a dat nas in nas cu nationala in aeroport. Piturca si-a dus jucatorii in Spania. Iar Reghe i-a luat pe stelisti in cantonament in Turcia, dupa o mini-vacanta de trei zile in Romania!

Steaua a dat nas in nas cu nationala in aeroport. Piturca si-a dus jucatorii in Spania. Iar Reghe i-a luat pe stelisti in cantonament in Turcia, dupa o mini-vacanta de trei zile in Romania!