Observator » Sport » Nicolae Badea ii face arogante lui Copos

Nicolae Badea ii face arogante lui Copos

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.09.2011, 20:02 | Modificat la 13.06.2019, 11:30

I-a trimis invitatie intre suporterii dinamovisti pentru derbiul din Stefan cel Mare. "Vedeti meciul retur de pe sine", ii ameninta Copos pe dinamovisti.

I-a trimis invitatie intre suporterii dinamovisti pentru derbiul din Stefan cel Mare. "Vedeti meciul retur de pe sine", ii ameninta Copos pe dinamovisti.