Rapid ar putea să nu primească licenţa
Rapidiştii vor petrece Ziua Îndrăgostiţilor cu sufletul la gură. Nu s-au îndrăgostit. Atunci află dacă scapă de faliment. Şi promovarea în Liga I se vede în ceaţă.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
E panică în Giuleşti. Se apropie data de 14 februarie, atunci când Rapidul află dacă scapă de faliment. Giuleştenii se tem şi că nu vor putea primi licenţa de Liga I. Nu vor să joace degeaba returul ligii a doua.
Rapidiştii s-au săturat să trăiască de pe o zi pe alta şi vor şefi cu bani. Moldovan trage de jucători să nu se mai gândească la salarii, dar fotbaliştii îşi pierd răbdarea. Conducerea le-a promis că, după ce se vor întoarce din cantonamentul din Antalya, vor mai primi un salariu.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰