Observator » Sport » Rapidistii s-au suparat pe stelisti

Rapidistii s-au suparat pe stelisti

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.04.2011, 20:09 | Modificat la 19.06.2018, 08:25

Rapidistii s-au suparat pe stelisti. Ii acuza ca au facut blat cu Sportul. Copos l-a sunat pe finul Siman si l-a certat dupa Sportul - Steaua, 1 - 2

Rapidistii s-au suparat pe stelisti. Ii acuza ca au facut blat cu Sportul. Copos l-a sunat pe finul Siman si l-a certat dupa Sportul - Steaua, 1 - 2